◊ 005. Powrót w innym stylu!

Wróciłam po dość długiej przerwie, spowodowanej problemami z simsami, na innym laptopie. Musiałam niestety zrezygnować z simowego top model, co nie oznacza, że już na stałe. Na pewno kiedyś do tego wrócę, ale najpierw chciałabym wzbogacić tego bloga o kilku stałych bywalców, którzy chętnie i z przyjemnością (a nie z przymusu) będą tutaj przebywać i polecać tego bloga innym. Myślałam o tym, aby wrócić w wielkim innym stylu, i tak też zrobię, jednakże dzisiaj nie przygotowałam kompletnie nic. Dość długo męczyłam się z szablonem, który wygląda tak jak wygląda, ocenę zostawiam wam i miło by mi było gdybyście napisali co o nim myślicie, na pewno wiele jeszcze się na nim zmieni, ponieważ uwielbiam zmiany! A teraz, żegnam się z wami i czekajcie na kolejną notkę! Przygotuję coś specjalnego!

7 komentarzy:

 1. Cieszę się, że wróciłaś. Szablon powala z nóg - widać, że się przy nim napracowałaś :) Z niecierpliwością czekam na kolejny post ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetnie widzieć Cię z powrotem! Szablon jest naprawdę świetny - przejrzysty, starannie wykonany i efektowny ^^ Czekam na nowy post :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajnie, że wróciłaś ;D
  Szablon bardzo ciekawy ^^
  No to do następnego postu :)

  OdpowiedzUsuń
 4. szablon powalił mnie na łopatki! jest prześliczny <3 świetnie że wróciłaś! zastanawiałam się gdzie Ty się podziałaś c: czekam na nowy post, Ronnie!

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajnie, że wracasz. :> Czekam na to specjalne coś, co szykujesz!

  OdpowiedzUsuń
 6. Super że wracasz :D Szablon wygląda tak profesjonalnie :D Dodawaj szybciej nową notkę! <3

  OdpowiedzUsuń