◊ 007. I Etap "Sims next Top Model"


Cześć i czołem, witam, Ahoj! Dzisiaj I Etap Simowego Top Model. Dziękuję za oddane głosy, w poprzedniej notce będą brane po uwagę, w kolejnym etapie więc ciągle, można głosować (: 

I Etap
Simmodelki wzięły udział w 4 różnych sesjach, zostały dobrane po dwie i jedna z dwóch, która wyjdzie gorzej na zdjęciu będzie nominowana do dogrywki. Oceniam simmodelki w skali od 1 do 10 całokształt zdjęcia. Ze względu na to, że chyba wszyscy boją się oceniać zdjęcia, i nikt nie zgłosił się do jury, muszę oceniać je sama.

Tematy sesji:
I. "Słodkie życie"
II. "Mrocznie"
III. "Francja elegancja"
IV. "Miał być ślub.."
Simmodelki oceniać będą jury w składzie: BELLA DONNA (właścicielka bloga lazurowa-promenada)

"Mrocznie" (Ashlee & Zoe)
BELLA DONNA: To chyba moje ulubione zdjęcie z całej sesji. Ma coś w sobie "mrocznego" dlatego myślę, że w pełni sprostałyście zadaniu. Ashlee mimo tego, że ma głowę spuszczoną dobrze wiedziała co robi i ta sukienka, robi wiele na tym zdjęciu. Zoe niby subtelna poza, ale te oczy pokazują wszystko, dlatego według mnie to Ty powinnaś przejść dalej, oddaję głos na ZOE.
PUNKTY: 10/10

"Miał być ślub.." (Christine & Kea)
BELLA DONNA: Hm.. to zdjęcie byłoby o wiele lepsze gdybyście jakoś zaszalały. A ja widzę tutaj, jedną która odwróciła się do drugiej plecami i nie jest to zdjęcie spójne. Jakby każda pozowała sobie, a to miał być duet. Mimo wszystko wybieram CHRISTINE, jak dla mnie wyszła o wiele lepiej, jej twarz jakoś bardziej mi tu pasuje.
PUNKTY: 8/10

"Słodkie życie" (Sophie & Lindsay)
BELLA DONNA: No jest słodycz na tym zdjęciu! No i jak zwykle muszę się do czegoś przyczepić, ale teraz akurat przyczepię się do Sophie. Kompletnie gdzieś zginęłaś na tym zdjęciu, może gdybyś położyła się trochę bliżej, albo gdybyś położyła się na łóżku, to efekt wyszedł by wręcz odwrotny. U Lindsay podoba mi się uśmiech, z natury jest poważną osobą i zastanawiałam się czy poradzi sobie w tej sesji. A powiem, że wręcz ją ubóstwiam oby tak dalej! Oczywiście lepsza okazała się Lindsay!
PUNKTY: 7/10

"Francja elegancja" (Madlene & Destiny)
BELLA DONNA: To jest drugie moje ulubione zdjęcie, ponieważ również ma w sobie tę magię. Jak na nie patrzę, to głównie zastanawiam się, która wyszła gorzej bądź która lepiej, i nie umiem podjąć decyzji. Jesteście na tym zdjęciu we dwie i zgrywacie się w jedno. Ale jednak, muszę wybrać. Madlene, za wspaniały profil!
PUNKTY: 9/10

Do dogrywki trafiają:
Ashlee
Kea
Sophie
Destiny

W następnej notce, dogrywka powyższych simmodelek :) Pamiętajcie o głosowaniu!

4 komentarze:

 1. Moim zdaniem sesja "Mrocznie" wyszła najlepiej :D "Słodkie życie" też byłoby najlepszą sesją gdyby Sophie się przybliżyła ^^ Dobrze by było gdyby Ashlee przeszła w dogrywce, bo naprawdę ślicznie wypadła *3* Ta sukienka <333

  OdpowiedzUsuń
 2. Najlepiej wyszło "Słodkie Życie". Mówię to, a jestem chłopakiem, lol. Ps. Fajny blog, widziałem z taką samą nazwą, ale na blog.pl, to chyba był twój :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Każda sesja mi się podoba, ponieważ każda ma w sobie pewien urok :) Hmmm... mam nadzieję, że w dogrywce przejdzie Destiny, bowiem po Madlene jest moją drugą ulubienicą :)
  pozdrawiam i buziaczki! :*

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak dla mnie Francja elegancja, po prostu cudownie wyszła Madlene, tak suknia, poza... pięknie! :D

  OdpowiedzUsuń