◊ 009. II Etap "Sims next Top Model"

Ostatnio pożegnaliśmy się z Ashlee. Która musiała opuścić parcelę na której mieszkają simmodelki. Każda odetchnęła z ulgą, pozbywając się jednej konkurentki. No to zostało nam 7 kandydatek :) Może chcielibyście je bliżej poznać?

Zaczynamy II Etap "Sims next Top Model"!
W tym etapie simmodelki losowały różne tematy sesji. Właściwe nie tyle tematy co słowa klucze. Same miały wybrać makijaż dla siebie oraz stroje i miejsce wykonania sesji. Oceniać będę ja (BELLA DONNA) oraz (VELIX) moja koleżanka, która nie posiada żadnego bloga. Na prawdę jest mi przykro, że nikt z was nie chce po oceniać. No ale nic. 

Zoe
(słowa klucze: PAŁACOWO, KSIĘŻNA, BIEL)
BELLA DONNA:  Miałaś pomysł na zdjęcie, na to jak chcesz wyglądać, jednak myślę, że nie do końca wyszło tak jak miałaś zaplanowane. Faktycznie jesteś po prostu tłem do zdjęcia, nie wyróżniasz się jakoś szczególnie. Jednak doceniam pomysł bo szłaś w dobrym kierunku.
PUNKTY: 4/10
VELIX: Gdzieś gubisz się na zdjęciu, może i wyglądałaś jak księżna, ale taka neutralna. Rozumiem, że nie chciałaś przesadzić ale kompletnie nie poszło Ci na tej sesji. Przytłoczyło Cię to.
PUNKTY: 2/10

Destiny
(słowa klucze: SUROWO, MURY, ZABYTKI)
BELLA DONNA: Zakochałam się w Tobie i w tym jak świetnie wychodzić na zdjęciach. Wygrałaś dogrywkę udowadniając wszystkim, że nie powinnaś tam była trafić. Te zdjęcie jest dowodem jak świetną jesteś simmodelką. Wszystkie słowa klucze, zostały idealne użyte, i to od razu WIDAĆ!
PUNKTY: 10/10
VELIX: Obydwie z Madlene, macie bardzo podobną urodę. Można by was było brać za siostry. Jednak każda wyróżnia się tym "czymś" innym na zdjęciu. Wiem, że w ostatnim etapie byłyście razem w parze i to Madlene okazała się być lepsza. Jednak myślę, że idziecie łeb w łeb. Zdjęcie oczywiście fenomenalne. Twój hawajski strój, który od razu kojarzy się z wakacjami, zwiedzaniem. Świetnie sobie poradziłaś! Jestem pod wrażeniem!
PUNKTY: 10/10

Christine
(słowa klucze: SAMOCHÓD, DIVA, MINIMALIZM)
BELLA DONNA: Ten samochód niestety gra pierwsze skrzypce na tym zdjęciu. Może nie tyle on, co ten intensywny kolor. Jednak jak diva, mogłaby mieć "zwyczajny samochód". Bardzo pasuje do Ciebie ten styl. Taki bogaty i tak dalej jednak myślę. że mogłaś się bardziej postarać. Nie miałaś zareklamować samochodu tylko pokazać, na co Cię stać jako simmodelkę.
PUNKTY: 6/10
VELIX: Wiesz co może te zdjęcie wygląda jak z reklamy, ale Ty mi się bardzo podobasz. Bez względu na to czy pierwszy rzuca się w oczy samochód czy Ty. Masz urodę, której ja jestem ogromną fanką i za to wielki plus.
PUNKTY: 9/10

Madlene
(słowa klucze: PRZYRODA, KOLORY, WYGODA)
BELLA DONNAKurde, miałaś nie łatwe zadanie bo Twoje słowa klucze nie są dość oczywiste. Oczywiście przyroda i kolory jak najbardziej widać. Nawet gdzieś tak wtapiasz się w te piękne krajobrazy. Masz tak magnetyczną twarz, która jak najbardziej przyciąga.
PUNKTY: 10/10
VELIX: Faktycznie, jesteś bardzo fotogeniczna. Podoba mi się Twój strój, znakomicie pasuje do reszty. W sumie nie mogę się zbytnio do niczego przyczepić. Wierze, że w takim miejscu też byłby mi "wygodnie".
PUNKTY: 9/10

Sophie
(Słowa klucze: INDIE, WYGODA, KOLORY)
BELLA DONNA: Zdjęcie kolorowe, żywe... takie jakie powinno być. A na nim uśmiechnięta Ty! Te zdjęcie jest ładne. Ale nic poza tym. Nie ma tego czegoś, że mogłabym powiedzieć, że spisałaś się perfekcyjnie. 
PUNKTY: 7/10
VELIX: Uwielbiam Indie, dlatego od tej sesji wymagałam najwięcej. Kiedy zobaczyłam Twoje słowa klucze a potem zdjęcie, trochę się zawiodłam. Podniosłam wysoko poprzeczkę, właśnie dlatego, że kraj ten jest dla mnie magiczny. A magi na zdjęciu zabrakło.
PUNKTY: 5/10

Kea
(Słowa klucze: IMPREZA, SUROWOŚĆ, MOC)
BELLA DONNA: Kiepsko, kiepsko i jeszcze raz kiepsko. Kea! Nie miałaś trudnego zadania! Masz tak niespotykaną urodę, że powinnaś ją pokazywać a nie chować na zdjęciu. Zdjęcie jak dla mnie mija się z Twoimi hasłami. No może prócz imprezy... 
PUNKTY: 3/10
VELIX: Nie jestem fanką azjatyckiej urody. Co nie znaczy, że wszystkie osoby o takim wyglądzie mi się nie podobają. No cóż... nie poszło Ci tak dobrze jak się spodziewałam. Wyglądasz na osobę, która jest świadoma swojej urody. Nie wykorzystałaś tego.
PUNKTY:1/10

Lindsay
(Słowa klucze: CHATA, BIEDA, SMUTEK)
BELLA DONNA: NIESAMOWITE! MISTRZYNI, PO PROTU UKŁONY. Jak dla mnie reszta simmodelek powinna zacząć się bać. Udowodniłaś po raz kolejny, że warunki czy charakteryzacja dla Ciebie nie stwarzają problemów. Wyszłaś znakomicie!
PUNKTY: 10/10
VELIX: Lindsay, zaskoczyłaś mnie bardzo pozytywnie. To jest najlepsze zdjęcie, z całej sesji. Profesjonalne zdjęcie, profesjonalistki. A to dopiero II Etap. Jestem pod wrażeniem!
PUNKTY: 10/10


A wy jak myślicie? Simmodelki dostosowały się do kluczowych słów? Która według was wyszła najlepiej? Głosujcie żeby pomóc, przejść swoim faworytkom dalej!

8 komentarzy:

 1. Głos oddany. :) jestem pod wrażeniem wszystkich dziewczyn, bo każda robi postępy;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę, że oceny są sprawiedliwe ;D Idę głosować! ^^

  OdpowiedzUsuń
 3. Głos oddany :) Jednak cały czas trzymam kciuki za moją faworytkę, Destiny<3

  OdpowiedzUsuń
 4. Super blog, bardzo mi się podoba, uwielbiam tematykę simsów. Zapraszam do swojego bloga o takim samym temacie <3
  http://mint-pogrywa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Trzymam kciuki za Madlene!<3
  Super blog, zapraszam do mnie :)
  http://dzien-jak-codzien-soldier.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Według mnie Sophie najlepsza <3
  simschoco.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetne temat-słowa klucze sesji i ich wykonanie, widać, że zostały już dziewczyny, którym najbardziej zależy :D
  Sesja Lindsay jednak podbiła moje serce <3

  OdpowiedzUsuń
 8. Ciekawie! Moim zdaniem także Lindsay najlepiej poradziła sobie z zadaniem :)

  OdpowiedzUsuń